Kişiye Özel Programlar

Kişiye Özel Programlar

SPORDA ELLİ YILLIK DENEYİM

Erol Uğur  Personal Training ve Life Coach Programları

3 AYLIK PERSONAL TRAINING & LIFE COACH PRPGRAM ÜCRETİ : 375,00 TL

6 AYLIK PERSONAL TRAINING & LIFE COACH PRPGRAM ÜCRETİ : 650,00 TL

/strong>

Kişiye Özel Programlar

Online Kişiye Özel Egzersiz Programları ve Kişiye Özel Egzersiz Eğitmeni” ile bire bir çalışmak, sizi sağlıklı,

formda ve mutlu bir sportif yaşam içine götüren, günümüzde popüler olmuş ve istediğiniz yerde ve zamanda uygulayabileceğiniz

ONLINE bir spor yapma sistemidir.

Günlük yaşam içinde bizi yoran, sağlığımızı olumsuz etkileyen ve strese sokan o kadar çok etken var ki. İnsanın bunların üstesinden gelebilmesi için çelik gibi sinirlere ve sağlam bir vücuda sahip olması gerekiyor.

Yıllar geçtikçe bu etkenlerin giderek yoğunlaşması insanı ister istemez çeşitli çıkış yolları ve çareler aramaya yöneltiyor.

Bu çarelerin başında spor yapmak geliyor. Fakat ne gibi bir spor yapılacak, gerçek ihtiyacınız ve psikolojiniz ne ?

ne zaman, nasıl ve nerede derken, herhangi bir spor kulübüne üye olunuyor.

Spor salonlarına gelen kişilerin herhangi bir gelişme sağlayamadan bir iki ay devam edip sonra bırakmalarının en büyük nedeni,

genelde kendi başlarına kalarak ve yeterli ilgiyi göremeyip bir de ihtiyaçları doğrultusunda planlanmış egzersiz programlarına sahip olamamalarıdır. Bu durum doğal olarak spordan uzaklaşmalara ve hedeflenen vücut formu ve sağlık düzeyine ulaşılamamasına neden olmaktadır.

Bu nedenle beklenen verim öyle veya böyle alınamadığı için yine kısır döngü başlıyor. Hareketsiz ve arayışla geçen günler, istenen verimi sağlayamadan yapılan bir çok sportif aktiviteler, sağdan, soldan alınan, temeli olmayan bazı bilgilerle kendi kendine yapılan bir takım egzersizler….Yine mücadele, yine bir çok arayış, giderek artan stres…..Bu böyle sürüp gidiyor….

Bu önemli konuda ilk olarak amaç önemlidir. Bazı kişiler sadece zayıflama amacıyla spor ve diyet yaparlar. Bazıları ise kilo almak amacıyla. Bir kişi için oldukça hacımlı ve kaslı olmak önemliyken bir başkası bunu çok itici bulabilir ve hafif kaslandırılarak, atletik, şekillendirilmiş ve fit bir vücudu tercih edebilir.

İşte bu noktada günümüzün yeni trendi ve moda akımı olan ONLINE PERSONAL TRAINING SİSTEMİ – yani KİŞİYE ÖZEL EGZERSİZ PROGRAMLARI gündeme gelmektedir.

Herkesin günlük yaşam uğraşısı nedeniyle egzersize ayırabileceği zaman farklıdır. Bazı kişiler hafta içinde oldukça uzun ve yorucu bir iş rutini içindedirler. Yorgun argın eve gelip sonra haftada 4 gün egzersiz yapmak bu kişiler için imkansızdır.

Bazıları haftada en fazla 2 gün 45 dakika spora zaman ayırabilecekken, bazıları haftada 5 veya daha fazla gün ve 2 saat ayırabilirler. Öyleyse kişinin egzersize ayırabileceği zaman kişiye özel programlamada göz önünde bulundurulması gereken önemli bir konudur.

Kişinin özel ve sosyal hayatı da doğru programlamada dikkate alınmalıdır. Sürekli ayakta ve hareket halinde bir işi olan kimseyle bütün gün bilgisayar başında ve oturarak çalışan kişinin durumu aynı değildir. Sadece evde egzersiz yapabilecek bir kimseye verilecek programla spor salonuna gidebilecek olan kişiye verilen program aynı olmayacaktır.

Kişinin sağlık durumu, daha önce geçirdiği rahatsızlıklar, o andaki psikolojik ve sosyal durumu durumu, vücut yağ ve kas oranı gibi veriler herkes için değişkendir ve bunlar kişiye özel programlamada önemli rol oynarlar.

Ayrıca kişinin yeme alışkanlıkları, çalışma ortamı, yemek saatleri, moralitesi gibi veriler de kişiden kişiye değişen önemli hususlardır. Öyleyse bunlar bilinmeden de doğru bir programlama yapılamaz.

Bu nedenle size ait bu verileri toplayacak, yorumlayacak, size özel ve en doğru çalışma ve beslenme programlarını düzenleyecek, zaman içinde sizi gözlemleyecek ve karşılaştığınız soru ve sorunlarda sizin yanınızda olacak gerçekten uzman kişilere ihtiyacınız olacaktır.

İşte sitemizin ülkemizde bir ilki gerçekleştirerek uygulamaya başladığı- Online Kişiye Özel Egzersiz Programları ve Kişiye Özel Egzersiz Eğitmeni” ile bire bir çalışmak, sizi bu durumdan alan ve istediğiniz sağlıklı, formda ve mutlu bir sportif yaşam içine götüren, günümüzde popüler olmuş ve istediğiniz yerde ve zamanda uygulayabileceğiniz ONLINE bir spor yapma sistemidir.

Bu sistemle Bilimsel kişiye özel egzersiz programları ve haftanın 7 günü 24 saat her zaman yanınızda olan spormerkezim spor eğitmen ve danışmanlarınızla , günden güne Vücudunuzun nasıl şekillendiğini ve mükemmel hale geldiğini, bizzat yaşayarak görerek, ve günün 24 saati her zaman soru sorup bilgi alabileceğiniz bir sistemle, egzersiz yapabileceksiniz.

Spormerkezim, ülkemizde son yıllarda yeni yeni uygulanan ve moda olan PERSONAL TRAINING – KİŞİYE ÖZEL EGZERSİZ PROGRAMLARINI, Türkiye’de 1980’li yıllardan beri uygulamasının verdiği tecrübeleri, çağımızın ileri düzeyde bilişlim teknolojisi ile birleştirip ONLINE KİŞİYE ÖZEL EGZERSİZ PROGRAMLAMA sistemi ile hizmetinize sunmaktadır.

Bu nedenle, vaktinizi size ufacık yardımı dokunacak kimselere, yoğun iş ve yaşam trafiği içinde boğuşarak, günlerce veya saatlerce nasıl spor yapabilirim, nasıl başlayabilirim ve form ve sağlığımı istediğim düzeye getirebilirim, kiminle nasıl çalışırım diye düşünüp zaman harcayıp, yıpranmayın.

Size hemen özel durumunuzla ilgili spora başlama reçeteleri ve çözümleri sunacak olan SPORMERKEZİM ONLINE KİŞİYE ÖZEL EGZERSİZ PROGRAMLAMA SİSİTEMİ, hep yanınızda olacak olan UZMAN KADROMUZLA, ister kendi bulunduğunuz yerde, isterseniz bire bir egzersiz programını uyguladığımız Spor Kulübümüzde kişiye özel programınızı, uygulamaya başlayın.

Öyleyse hiç vakit kaybetmeden, sizi mükemmel ve sağlıklı vücuda kavuşturacak olan işin kaynağına gidin.

İhtiyacınıza yönelik bilimsel egzersiz programlarını bire bir uygulamak, zaman içinde değişen form ve sağlık durumunuzu en üst düzeye çıkarmak artık elinizde.

Özelliklerinize ve amaçlarınıza göre düzenlenmiş egzersiz programlarını , SPORMERKEZİM KİŞİYE ÖZEL EGZERSİZ ÜYELERİ arasına katılıp, şimdiye kadar ülkemizde uygulanmamış olan bu ileri derecedeki bilişim tekniği ile hazırlanmış sistemle uygulayarak, mükemmel sağlık ve forma ulaşarak, spor yapmanın, form tutmanın ve hayattan daha fazla zevk almanın doruklarına ulaşın.

Sayfanın üstüne git