Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı!

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı!

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı!

Sitemizde yer alan yazıların tümü, uzun yıllara dayalı spor eğitimciliği ve spor tesisi işletmeciliğimizden sağladığımız tecrübe ve birikimlerimiz sonucu bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır.

Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir.

Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Size verilen egzersiz programlarımız ve diyet planlarımız, uzun yıllara dayalı spor eğitimciliğimizin kazandırdığı tecrübelere dayanılarak verilen önerilerimizdir, tıbbi müdahale veya tedavi değildir.

Her egzersiz herkes için uygun olmayabilir.
Uygulayacağınız egzersiz ve diyet planılarınızı mutlaka doktorunuza danışınız.

Telif
 
spormerkezim.com’ da yer alan bütün yazılı içerik spormerkezim.com’ un malıdır. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları, sadece bilgi edinme amacıyla kullanabilirler.

spormerkezim.com’ da  bulunan bilgiler spormerkezim.com’ un yazılı izni olmadan kısmen ya da tamamen kopyalanamaz, dağıtılamaz, satılamaz, alt lisansla kullandırılamaz.

Copyright © 2006 – 2011 spormerkezim.com – Tüm hakları saklıdır.

Sayfanın üstüne git