AnasayfaEgzersiz ProgramlarıKişiye Özel ProgramOnline Spor EğitimiSpor YayunlarımızBilgi MerkeziSpor Shop

Makale İçeriği
Kişiye Özel Paket Program ve Tanıtım
KİŞİYE ÖZEL ONLINE EGZERSİZ PROGRAM ÜCRETLERİ
Tüm Sayfalar


eu-portre copyTüm kadromuzla form ve sağlığınız için yanınızdayız

Sitemiz, Ülkemizde bir ilki gerçekleştirerek, bilimsel sporu geniş bir tabana yayarak, herkesin bilinçli spor yapabilmesini ve bilgilenmesini sağlayabilmek amacıyla tasarlanmış ve yayına sokulmuş olan, ülkemizin ilk ONLINE  KİŞİYE ÖZEL EGZERSİZ VE SPOR EĞİTİM SİTESİDİR.

Sitemiz, dünyanın her bölgesine, bilimsel ve güncel spor bilgileriyle birlikte, çok yüksek sayıda VIDEOLU KİŞİYE ÖZEL EGZERSİZ PROGRAMI verebilme olanağını sağlayan yüksek bir teknolojik altyapı ve uzman kadromuzun uzun zamana yayılan titiz ve yoğun çalışmalarıyla hazırlanmıştır.

Ancak bu hizmetimizin devam ettirebilmesini sağlayabilmek için harcanan teknik ve idari emekler nedeniyle kişiye özel egzrsiz programları ve eğitim paketlerini ücretlendirilme zarureti doğmuştur.

Bu da günümüzün ekonomik koşulları paralelinde, bire bir egzersiz programı tarifeleri içinde olabilecek en asgari seviyelerde tutulmuştur.

Sitemizin , yapacağınız bir üyelikle, şimdiye kadar spor yapmadıysanız veya, yaptığınız spordan ve çalışmalarınızdan verim alamadıysanız, sağlıklı yaşam ve formunuz için tümüyle bilimsel bilgi ve konularla donatılmış olan ve devamlı güncelleştirilme evresi ile sizlere her an en son sportif egzersiz, beslenme, sağlık bilgilerini ve yenilikleri, mekan ve zaman sınırlamsı olmaksızın sunan sistemi ile yeni bir yaşam tarzına adım atmış olacaksınız.

Sitemizde yer alan tüm bilimsel konularla ilgili bilgiler, egzersiz ve beslenme programları hem bilimsel temeller hem de uzun yıllardır spor eğitimciliği tecrübelerimize dayanan sportif önerilerimiz olup, tıbbi tedavi ve tavsiyeler değildir.

Her türlü egzersiz programı ve beslenme diyetinizle ilgili bir sportif aktiviteye başlamadan evvel doktorunuza danışmanız önemlidir.

SPOR YAPARKEN, hep yanınızda olan, her an danışıp soru sorabileceğiniz, sizi yönlendiren, daha sağlıklı ve daha formda olabilmeniz için çalışan tüm uzman kadromuz, sizinle birlikte olmaktan daima mutluluk duyacaktır.

Sitemize üye olup, birlikte spor dolu sağlıklı ve form dolu günlerde birlikte olacağımız için mutluyuz.

Üyelik şartları ve ücretleri için " Sonrakini " tıklayınız.


 Üyeliğinizi kullanabilmeniz için seçtiğiniz üyelik türü ile ilgili ödemeyi, ster kredi kartı ile ister aşağıda belirttiğimiz banka hesabımıza yapmanız, kişilik bilgilerinizi ve banka dekontunu mail ile göndermeniz yeterlidir.

Bilgileriniz ve çalışma amaçlarınız uzman kadromuzca değerlendirilip, size verilecek kullanıcı adı ve parola ile sadece sizin girebileceğiniz sayfanıza, çalışma programınız ve uygulama talimatları ve diyet planınız yüklenerek, üyeliğiniz aktive edilecek ve tarafınıza mail ile bildirilecektir.

 KİŞİYE ÖZEL EGZERSİZ PROGRAM ÜCRETLERİ

Erol Uğur Personal Training ve Life Coach Programı - 3 Aylık : 375,00 TL.

Erol Uğur Personal Training ve Life Coach Programı - 6 Aylık : 650,00 TL.

 Banka Havalesi

GARANTİ BANKASI

BAĞLARBAŞI ŞUBESİ KOD :422

Hesap No: 6643978

TR65 0006 2000 4220 0006 6439 78

HESAP ADI : HÜSEYİN EROL UĞUR


Seçtiğiniz üyelik türü ile ilgili miktarı tutar belirtilen banka hesabına havale edilip, banka dekontu tarfımıza e-mail ile gönderildiğinde, PERSONAL TRAINING VE LIFE COACH SİSTEMİ DEVREYE GİRECEK VE ÖZEL SAYFANIZA İHTİYACINIZ OLAN PROGRAM VE ÇALIŞMA TALİMATLARI İLE BİRLİKTE, BESLENME VE GEENEL UYGULMA BİLGİLERİ YÜKLENECEKTİR.

Bildireceğiniz kişilik, sağlık,sosyal bilgileriniz ve amacınıza göre Kişiye Özel Egzersiz Programı Videonuz hazırlanacaktır.

Özel sunucumuzda yer alacak olan Kişiye Özel Egzersiz Program videonuzu izleyebilmek için tarafınıza Kullanıcı adı ve parolanız bildirilecektir.


İLETİŞİM : 0535 335 86 84

Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir